29 жовтня 2019

Про торгівлю людьми спілкувалися у бібліотеці Нововолинська

У ХХІ сторіччі важко уявити, що десь у світі може існувати рабство.  Потрапити у нього легше, ніж може здатися на перший погляд. Досить багато українців шукає кращої долі за кордоном, а саме такі люди є імовірними жертвам торговців людьми. У «зоні ризику» опиняються люди у скрутному матеріальному становищі, які потребують швидких грошей, що їм так щедро обіцяють нові «роботодавці». Про це вели розмову 25 жовтня у головній публічній бібліотеці Нововолинська на Дружби,17 у рамках школи правових знань «Право і Я» під час години спілкування з елементами тренінгу  «Як не стати «живим» товаром». 

На початку заходу кожен учасник (учні Нововолинського центру професійно-технічної освіти) написав на «рибці бажань» свої очікування і приклеїв її до плаката з «морем». 

Наприкінці тренінгу всі учасники дали відповідь, чи справдились їх очікування. Під час тренінгу з учнями розглянули механізми торгівлі людьми, засоби і види торгівлі, причини. Головний спеціаліст Нововолинського бюро правової допомоги Тамара Ярославівна Нич розповіла про законодавчу базу з протидії торгівлі людьми.

  
 
  Нехай рекомендації, отримані під час години спілкування «Як не стати «живим» товаром», краще нікому не знадобляться!

Немає коментарів:

Дописати коментар