08 жовтня 2019

Нововолинські бібліотекарі побували у Зимненському монастирі


Сьогодні, 8 жовтня 2019 року, в день пам'яті преподобного Сергія Радонезького, колектив співробітників публічних бібліотек та члени літературно-мистецької вітальні «Мамина криниця» міста Нововолинськ побували на вранішньому богослужінні у Святогірському Успенському жіночому монастирі, що у селі Зимне Володимир-Волинського району – одному з найдавніших святинь, зведених в добу могутньої Київської Русі.
         По завершенні Служби Божої найстарша черниця85-річна матушка Павла провела екскурсію підземними печерами, де церква святого Варлаама, до унікального старовинного дзвону, що зберігся до наших днів з XVI століття, до святої водички, яка продовжує молодість. Розповіла чимало щасливих та сумних історій з життя духовної обителі та її сакральних скарбів.

Кожен з учасників поїздки мав змогу преклонитися перед образом Зимненської ікони Божої Матері, з яким пов’язано найбільше див.      
 Велике спасибі усім, хто долучився до організації поїздки!
Мандруйте рідним краєм, відкривайте для себе нові захоплюючі місця! А ми ще не раз завітаємо у  Свято-Успенський монастир у Зимному – особливе, намолене місце, де кожен відчуває благодать, яка іде від образу Пресвятої Богородиці.

Немає коментарів:

Дописати коментар