10 жовтня 2019

Історичний спринт до Дня козацтва відбувся у Нововолинській бібліотеці

14 жовтня 2018 року українці відзначатимуть одразу чотири свята: Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва, 77-му річницю створення Української повстанської армії і дуже молоде – День захисника України. Усі ці свята дуже взаємопов’язані й виникали послідовно.
Певно, не знайдеться в Україні людини, яка б не знала про козаків. Про них складено безліч творів, книжок і фільмів. Про козацький рід співається й у нашому державному гімні. В наш час відроджуються традиції української церкви та українського козацтва. Всі ми нащадки козаків.
Напередодні свят у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки пройшов історичний спринт «Всі хоробрі вояки – побратими-козаки», на який були запрошені учні 5-А класу ліцею №1. Антоніна Костилева, бібліотекар відділу, ознайомила присутніх з цікавими фактами з життя козаків, розповіла про книги з викладки «Крізь плин віків козацька слава лине», які можна прочитати у бібліотеці, підготувала для школярів цікаві конкурси, в яких дітвора проявила свою кмітливість, вміння, спритність, розум. Було цікаво, повчально і весело.
Немає коментарів:

Дописати коментар