17 грудня 2019

Чаювання у Нововолинській бібліотеці

Щороку 15 грудня світ відзначає Міжнародний день чаю. Свято, присвячене одному з найдревніших напоїв на планеті, сповнене різних традицій. Найзначиміші чайні зустрічі, після яких було прийняте рішення впровадити це свято, відбулися 2004 року в індійському місті Мамбаї та бразильському місті Порте Аллегре в 2005 році.
Кожний народ по-своєму проводить чайну церемонію.
Відомо, що англійці – одні з найзапекліших любителів чаю. В Україні спеціальних традицій щодо чаювань немає. Проте ніхто не заважає влаштувати у себе вдома щось на кшталт Дня чаю у вигляді вечірки а-ля англійці чи японці.
У рамках проекту «Бібліотека вихідного дня: Читаємо. Пізнаємо. Відпочиваємо» у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної бібліотеки на Дружби, 17 пройшло веселе чаювання «Чай пити, довго жити».  Від бібліотекаря відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Антоніни Костилевої діти дізнались, коли було запроваджене свято, як його святкують в інших країнах. На завершення відбулось веселе чаювання і спілкування.

Немає коментарів:

Дописати коментар