06 грудня 2019

Євген Хотимчук презентував свою творчість нововолинцям

4 грудня у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбувся 
творчий вечір Євгена Хотимчука 
«Журналіст. Письменник. Особистість».

Нововолинці дізналися про малу батьківщину Євгена Яковича, шкільні та студетські роки, карєру в журналістиці (а за плечима уже майже 45 літ творчої діяльності), перші книги. Цікавою була розповідь про газету «Вісник + К», перший номер якої вийшов у 1996 році тиражем у 3 тисячі примірників, а цьогоріч це всеукраїнське видання має тираж майже 59 тисяч.

Розповів гість і про магію числа «4», про свою гордість – 4-х синів, троє з яких працюють у медіа-холдингу батька. Окремі номери журналу «Люди і долі», газети «Вісник + К», «Між нами бабами», «Скандал + кримінал» – подарував глядачам у залі.
Презентував автор нововолинцям автобіографічний роман «Калиновий щем», повісті «Байструк», новели та повісті «Женила сина Катерина» і подарував у бібліотеку. Розповів про титанічну працю над книгою «Волинський небесний батальйон», у якій – 167 розповідей про загиблих героїв із Волині.
На зустріч з колегою по перу прийшли Алла Лісова, Ігор Лісовий, Валентина Петрощук. 
А ще – зовсім юні школярі, які лише мріють стати журналістами.

Директор бібліотеки Світлана Кухарук розповіла і про велику благодійницьку роботу, яку організовує Євген Якович: допомогу дітям-сиротам, престарілим і знедоленим людям,  встановлення кам’яного хреста на пагорбі над могилою двох загиблих воїнів-повстанців, допомогу у будівництві храму у рідному селі, підтримку дитячого пісенного фестивалю-конкурсу повстанської пісні. З листопада цього року студенти факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка отримуватимуть іменну стипендію Євгена Хотимчука за співпрацю із ЗМІ та успішне навчання.
Свою пісенну творчість дарували гостю учні школи мистецтв Антоніна Стаднік, Софія Шудренко (директор Юрій Савраюк, викладач Алла Кондратюк) та учениця дитячо-юнацького центру Людмила Мужилко (директор Любов Кравцова, викладач Світлана Бортнічук).


Слухали нелегку історію життя та шляху до успіху видатного волинянина і вкотре переконалися, що лише наполеглива праця, сила волі, знання і вміння вдосконалювати та реалізовувати себе дозволить досягнути чогось значущого і важливого; а людина, яка твердими кроками іде до мети, обов’язково досягне успіху!
Щиро вдячні Євгенові Яковичу Хотимчуку за незабутню зустріч 
і з нетерпінням чекатимемо його «Лід на пательні»)))!

Немає коментарів:

Дописати коментар