27 грудня 2019

Нововолинські діти знову зустрілися з Книжкозавром

Новововолинська центральна міська бібліотека долучилася до акції «Ящик книжок до дня Святого Миколая від Фундації Дарини Жолдак».
На заняття в рамках проекту з розвитку читання «Як приборкати Книжкозавра» 13 грудня до бібліотеки завітали учні 4-Б класу ЗОШ № 4 імені  Т. Г. Шевченка разом з учителем Вікторією Римарчук. Завідувач відділу обслуговування Оксана Жабровець розповіла про благодійний фонд Дарини Жолдак та зустріч з «Книжкозавром» у 2017 році.
Учні активно та старанно «приборкували» усі вправи, що для них підготував «Книжкозавр». Розпочали зі «Сміхочитання»: читали вірші сучасних поетів як інопланетяни, як жабки, що наїлися метеликів, як мишки (пискляво) та як роботи (монотонно). Після прочитання віршів діти уявляли та малювали авторів, а потім мали можливість почути цікаві факти про них та переглянути їх фото.

Другою вправою було «Поетичне сонечко». Діти вдало та швидко добирали до вказаного слова слова із такими ж римованими закінченнями.


На завершення виконували завдання «Анаграми»: міняли літери місцями із запропонованих слів, щоб отримати нове слово і утворити зв'язний текст.

«Книжкозавр» оселився у бібліотеці на Дружби, 17 до квітня 2020 року!  А поки інформацію готували до друку – ящик книжок від Фундація Дарини Жолдак (дякуємо!) у партнерстві з ВГО Українська бібліотечна асоціація уже прибув! Запрошуємо до відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів на новинки!

Немає коментарів:

Дописати коментар