01 січня 2020

Книжково-різдвяний календар 2020. День 1


Зимові свята – це час маленьких див і великих змін, час особливого єднання, щирості і душевності. А ще – це ліниві ранки і довгі вечори, які так приємно присвятити читанню. Ми пропонуємо вашій увазі книжково-різдвяний календар. Це буде сім цікавих книг, події яких відбуваються у різдвяну пору. Ми впевнені, що вони зарядять потрібним настроєм та точно принесуть вам ще більше тепла та чарів . 
Стартуємо. День 1:
Щороку в грудні дітям Дж. Р. Р. Толкіна приходив конверт зі штемпелем Північного Полюса, а всередині — лист, написаний химерним тонким почерком і оздоблений чудовими кольоровими малюнками.
Пов’язане зображення

Пов’язане зображення
Всі ці листи були від Різдвяного Діда і розповідали дивовижні історії про життя на Північному Полюсі: як північні олені зірвалися з прив’язі й порозкидали подарунки по всій околиці; як безталанний Білий Ведмідь видерся на крижаний полярний шпиль і гепнувся звідти на будиночок Різдвяного Діда, провалившись крізь дах; як той Ведмідь розбив Місяць на чотири шматки, і через це Місячанин упав із неба в Дідів садок; як велися війни з полчищами капосних гоблінів, котрі жили в печерах під будинком. Часом якусь приписку надряпував Білий Ведмідь, а часом Ілберет Ельф дописував щось своїм елегантним плавним почерком, додаючи цим історіям ще більше життя і гумору.

Немає коментарів:

Дописати коментар