28 січня 2020

Знайомство з періодикою відбулося у Нововолинській центральній бібліотеці

 У Нововолинську центральну міську бібліотеку на бібліотечний урок «Періодичні видання для молодших школярів» завітали учні 2-Б класу ЗОШ №4 імені Тараса Шевченка. Від бібліотекаря відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Антоніни Костилевої діти дізналися не тільки про історію виходу найпершого дитячого журналу в світі та в Україні, але і познайомилися з новими, згадали вже відомі журнали і газети.
Діти дізнались про терміни і поняття «періодичні видання», «журнал», «газета», «номер журналу», «рік видання», «примірник», «рубрика». На практиці ознайомилися з обов’язками кожного, хто причетний до створення журналів і газет, почули поради, як правильно читати періодику, а також навчилися орієнтуватися за вихідними даними видань.
Яскраві, різноманітні, на будь-який смак, цікаві за змістом, захоплюючі при знайомстві... і все це – про дитячі газети та журнали, з якими ви можете ознайомитись у нашій бібліотеці: «ВДГ/Вигадуй, думай, грай», «Домовичок, «Жасмін», «Журавлик», «Задавака», «Колосок», «Малятко», «Однокласник», «Сашка», «Смайлик», «Яблунька».
 Запрошуємо вас до бібліотеки на Дружби, 17!

Немає коментарів:

Дописати коментар