23 січня 2020

У Нововолинській бібліотеці діти мандрували країною періодичних видань

  Ми живемо у ХХІ столітті, яке осучаснило наше життя різноманітною відеотехнікою, комп’ютерами. Можливо тому останніми роками невиправдано зменшився інтерес дітей до  газет і журналів. На сьогоднішній день фонди бібліотек суттєво доповнюють періодичні видання. Щоб розширити про них знання до Нововолинської центральної міської бібліотеки запросили учнів 2-А класу ліцею №1 на бібліотечний урок-мандрівку «Газети і журнали – дітям».
       Бібліотекар відділу Антоніна Костилева розповіла учням історію, як і звідки до нас прийшли газети і журнали, ознайомити школярів з періодичними виданнями, які передплачує відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів. Після короткого знайомства і перегляду періодики кожна дитина мала можливість розповісти про журнал чи газету, які саме найбільше сподобались, і взяти їх для читання.Читайте дитячі газети та журнали, відкривайте для себе світ знань, умінь, доброти, радості. Дружіть з родиною книжки!
У бібліотеці на Дружби, 17 вас чекають:
«ВДГ/Вигадуй, думай, грай», «Домовичок, «Жасмін», «Журавлик», «Задавака», «Колосок», «Малятко», «Однокласник», «Сашка», «Смайлик», «Яблунька».

Немає коментарів:

Дописати коментар