12 квітня 2021

Запрошуємо до космічного читання! Локація : бібліотека на Дружби, 17

Під псевдонімом Дорж Бату пише український журналіст бурятського походження Андрій Васильєв, який свого часу був кореспондентом та керівником бюро у Західній Україні на «Інтері», журналістом на «1+1» та «Голосі Америки», а в даний час працює оператором супутників у НАСА. Андрій веде україномовний блог, де описує роботу у Національному аерокосмічному агентстві.

ФРАНЧЕСКА. ПОВЕЛИТЕЛЬКА ТРАЄКТОРІЙ

Герої книжки, працівники НАСА, відповідають за траєкторії і орієнтацію сателітів, а також за підведення космічних кораблів на підхідні орбіти до міжнародних космічних станцій. У часі космічних робочих буднів з Доржем, його напарницею Франческою, полковником Вескоттом, Сарою, професором Расселом та іншими постійно трапляються кумедні та незвичайні історії. Найчастіше у різні халепи потрап­ляє сицилійка Франческа. Усе, до чого вона торкається, вибухає, горить і розбивається... А космос близько.

ФРАНЧЕСКА. ВОЛОДАРКА 

ОФІЦЕРСЬКОГО ЖЕТОНА


Франческа повертається! Командний центр управління польотами НАСА чекає ще більше пригод та викликів. Джорджіо та Франческа стають героями власної бондіани, разом рятують світ й одне одного, отримують офіцерські звання та дізнаються, як правильно закручувати гайки.

Нова книжка Доржа Бату — це невигадані історії про дружбу, любов, толерантність, бійки, афери, спецоперації і навіть смерть. А також про те, що робота в команді — це не лише вміння добре робити свою справу, а й бути поруч у потрібний момент.

Запитуйте книги у бібліотеці на Дружби, 17!

Немає коментарів:

Дописати коментар