28 квітня 2021

50 винаходів, що змінили світ, у книзі Тіма Гарфорда

Історія людства тісно пов’язана з історією його винаходів. Деякі з цих винаходів повністю змінили життя людського суспільства — наприклад, спосіб добування та використання вогню, виготовлення луку – допомагали первісним людям у господарстві. Поява колеса, воза, човна, корабля, паровоза, літака розширила можливості для подорожей і перевезення вантажів. Створення телеграфу, телефону, радіо, телебачення, мобільного зв’язку, інтернету дало людям дивовижну можливість спілкуватися на відстані. Безліч винаходів допомагають людині в побуті. Це ложка, праска, окуляри, сірники, електрична лампочка тощо. Звідки взялися всі ці речі, які нас оточують? Хто їх придумав? Що спонукало людей до винахідництва?

Про це ви зможете прочитати у книзі Тіма Гарфорда!

Тім Гарфорд 1973 року народження - економіст, журналіст, телеведучий, почесний член Королівського статистичного товариства, автор книжок на тему економіки.

Якщо вас цікавить історія економіки у винаходах, запитуйте книгу Тіма Гарфорда "Речі, що змінили світ" у Нововолинській центральній бібліотеці на Дружби, 17.

Приємного читання!!! 

P.S. Вдячність УКРАЇНСЬКОМУ ІНСТИТУТУ КНИГИ за якісне поповнення фондів публічних бібліотек!

Немає коментарів:

Дописати коментар