25 квітня 2021

Книга для підлітків

ОЛЕНА РИЖКО – українська поетеса, прозаїкиня, літературознавиця, авторка, яка не перестає дивувати вмінням відшукувати нові мотиви, сюжетні ходи, інтригувати героями і при цьому демонструвати ідеальне відчуття мови. Відкласти розгорнуту книгу з прочитаними першими рядками уже неможливо. Перевірено на книгах «Дівчина з міста», «Знає тільки Мару», «Король Даркнету», «Мишоловка», а тепер ще й 

Чим цікава ця повість? По – перше, ця історія заснована на реальних подіях. У трьох головних героїв є реальні прототипи. Мова про Дена та про Яна і Тоху – нерозлучну парочку, яка протистоїть Денові.

По-друге, Бета-рідерами письменниці під час роботи над цією книжкою були підлітки з інстаграму, яких Олена Рижко не знала особисто. (Чим не привід додатися в інста-друзі до пані Олени, а раптом вам також вдасться внадитися їй у довіру та отримати рукопис тексту для безкоштовного прочитання, та ще й владу щось порадити!)

Це історія про хлопця зі складним характером, на якого звалилися нестерпні проблеми. Здається він не витримає тиску обставин, програє у всьому і зламається. Але ні – Ден вчиться пробачати, заново довіряти собі й людям, знаходити нових друзів і, можливо, кохання.

 Любовні іскорки між героями твору, детективні елементи, пригодницький драйв – все це ви знайдете у цій повісті. Крім того письменниця ще додає цікавих авторських «перчинок», які для когось стають уроком, для когось – радістю – «у мене теж так було», а для когось – відкриттям чи навіть прозрінням. Гарантовано, вона Вам сподобається!


Книга «Ужалений зрадою» Олени Рижко чекає на Вас у 
Нововолинській бібліотеці на Дружби, 17!

Немає коментарів:

Дописати коментар