14 квітня 2021

Запрошуємо до читання нової книги «Еко-історії для моїх маленьких друзів» Богдана Красавцева

Відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки отримав в подарунок  книгу «Еко-історії для моїх маленьких друзів» Богдана Красавцева з автографом автора. Це 8 коротких казок написаних українською та англійською мовами і рекомендоване для дітей віком від 6 до 10 років. Малюнки до казок намалювала Олександра Красавцева.  

Автор, за допомогою дітей, в доступній формі розповідає і про викиди в атмосферу заводів, автомобілів та шкоду, які вони наносять; про забруднення моря, від якого гинуть рибки і водорості; про бережливе ставлення до тварин, лісів; як і куди звертатись, щоб утилізувати батарейки та інше. В кожній казці є пояснення мало відомих слів, поради дітям, як зберегти свою планету чистою і зеленою.

В кінці книги є звернення автора до користувачів, його електронна скринька, на яку він просить дітей надсилати листи про дану книгу, про те, як вони допомагають природі, про свої екологічні вчинки. 

Щиро дякуємо Благодійному фонду "Бібліотечна країна", завдяки якому ця книга потрапила у Нововолинську центральну міську бібліотеку на Дружби, 17!

         Приходьте до нас та читайте разом з нами!

Немає коментарів:

Дописати коментар