03 лютого 2022

#книжковийчетвер з Ксенією Жабровець

Вітаю! На календарі 3 лютого, четвер, і знову рубрика #книжковийчетвер із Ксенією Жабровець.

Цього четверга у рубриці  відомий письменник, публіцист, член Національної спілки письменників України, Заслужений журналіст України ЗИНОВІЙ СУХОДУБ та його книга «Ліна Костенко. Любов’ю  Пам’яттю Причастя».

«Ліна Костенко. Любов’ю – Пам’яттю Причастя» не просто книга, а комплект-диптих, книга та компакт-диск.

Із анотації ми дізнаємося, що це вислід спілкування автора Зиновія Суходуба із поетесою Ліною Костенко у переломні, віхові моменти української історії середини 2010-х років.

Тут зафіксовані «великим планом» солідарність Ліни Костенко із протестуючими проти тоталітарного режиму студентами Києво-могилянської академії, а також – із голодуючими тележурналістами восени 2004 року.., а ще  її роздуми про українську молодь, зворушливі спогади про друзів-побратимів, зокрема Василя Симоненка, Івана Миколайчука...

Читач-слухач здійснить також мандрівку, неймовірну за інтимністю, щемкою любов’ю, разом із Поетесою та її друзями-однодумцями, українським некрополем – Байковим кладовищем,– мандрівку у просторі і часі України та у долі її чесних, талановитих дітей-мучнів – Михайла Грушевського, Івана Стешенка, Миколи Міхновського, Порфирія Демуцького, В’ячеслава Чорновола та багатьох інших.

Вразить екскурс у родовід Поетеси із обпікаючими спогадами про її дитинство, про війну, про найрідніших людей, а також – у власну творчість. Безцінними є роздуми Поетеси про місію письменника, про призначення української людини, роздуми про Любов, про Життя і про Смерть...

Видання ілюстроване документальними й художніми світлинами автора книги, автографами Поетеси. Компакт-диск вміщує голосові діалоги автора із пані Ліною, сформовані у літературно-поетичні композиції. Тут також вміщено роздум-відеоінтерв’ю про Ліну Костенко, а також художньо-автобіографічний есей у новелах та відеофільм.

Запитуйте книгу у Нововолинській центральній міській бібліотеці на Дружби, 17. 

У цей день вітаємо пана Зиновія з Днем народження ❤! Зичимо миру, добра, радості! Божого благословення на многії літа!

Немає коментарів:

Дописати коментар