01 квітня 2015

Книга «Вклоняємось доземно українському солдату» - у Нововолинську

Презентація книги
«Вклоняємось доземно українському солдату»
відбулася у Нововолинській центральній міській бібліотеці.

Ведуча директор ЦБС Світлана Кухарук ознайомила учасників презентації (старшокласників ЗОШ №2, учнів ПТУ №11, громадськість міста) з розділами книги, а це 68 героїчних історій про українських військових, які зі зброєю в руках боронять нашу землю на Сході України, «Списки нагороджених учасників АТО» (починаючи від 20 червня 2014 року по 31 жовтня 2014 року), листи дітей воїнам, фотографії з передової та вірші, присвячені учасникам АТО. Хвилиною мовчання вшанували воїнів, які поклали на жертовний вівтар війни своє життя.

Виконуючий обов’язки заступника військового комісара капітан Олександр Полянко розповів про війну на Сході країни, місяці свого перебування у полоні та нинішню мобілізаційну роботу Нововолинського міжрайонного комісаріату.

У березні 2014 року був мобілізований на військову службу інспектор Нововолинської державної пожежно-рятувальної частини №5 Володимир Рубан. Нещодавно він повернувся із зони АТО. Поділився спогадами про рік, проведений на війні.
Патріотизмом та любов’ю до рідної землі був насичений виступ волонтера Бориса Бабійчука, який рік тому був активістом Майдану і стояв на барикадах, а сьогодні його боротьба – це допомога бійцям на Сході, координування роботи Нововолинського центру допомоги військовослужбовцям.
Дорогою ціною відстоюють солдати нашу Вітчизну, її цілісність і незалежність, майбуття своїх дітей, онуків — народжених і ненароджених. І наше з вами. Від сьогодні й навіки залишиться подвиг українських солдатів в пам’яті народу. На їхньому прикладі будуть виховуватись нові покоління молодих людей, здатних побудувати нову Україну.

Кухарук С.І., директор ЦБС