20 квітня 2015

Фантастичний світ Дяченків

"Фантастика – література мрії і передбачення, яка вчить читачів мислити неупереджено й парадоксально, вільно й розкуто, прагнути самовдосконалення, готуватися до співжиття з людьми великодушними, високодуховними, мудрими",  – так висловився про цей літературний жанр відомий український прозаїк Олесь Бердник. Сьогоднішня література просто немислима без  фантастики. Багато з видуманого письменниками в минулому стало сучасною дійсністю. Окреме місце в  українській фантастиці займають твори подружжя Дяченків. Вже перші їх книги були тепло зустрінуті критикою і вдячно — читачами. Творчість Марини та Сергія досить суперечлива. Одні їх вихваляють, інші – критикують, але залишити їхню творчість поза увагою – неможливо.
20 квітня 2015 року у Нововолинській центральній міській бібліотеці було проведено гурман-вечір любителів фантастичного жанру «Світ фантастики Марини та Сергія Дяченків»,  присвячений 70-річчю Сергія Дяченка. Учні 10-А класу Нововолинського ліцею-інтернату (вчитель Цибульська О. В.) мали змогу ознайомитися з життєвим та творчим шляхом письменників. Із цікавістю присутні переглянули буктрейлери до найкращих книг подружжя Дяченків, а також кліп-екранізацію співачки Руслани за книгою “Дика енергія. Лана”. На завершення заходу бібліотекар Ірина Губерук представила викладку літератури  «Психологізм фантастичних образів Марини та Сергія Дяченків».
Тож, шановні користувачі, завітайте до нашої бібліотеки, познайомтесь із сучасним фантастичним жанром літератури та пориньте у світ пригод, чаклунства та магії. Ми завжди чекаємо на Вас!