28 квітня 2015

Світлана Костюк і «Книжковий арсенал»

24 квітня 2015 року у Києві на ювілейному міжнародному фестивалі «Книжковий арсенал» відбулася презентація книжки члена Національної спілки письменників України,  поетеси з особливою енергетикою, особливим серцем, а отже, особливою долею, Світлани Костюк «Траєкторія самоспалення. Щоденникові записи у віршах».
Книга вийшла друком у чернівецькому видавництві «БукРек». До неї увійшли вірші, у яких події в Україні 2013-2014 років знаходять особливе філософсько-мистецьке трактування. Читаючи вірші, автор розповідала, що вважає цю книгу особливою, пророчою і дещо фатальною.
«Поезія, що постала із «Траєкторії самоспалення», породжує особливе безсмертя поета», – вважає автор передмови, член правління Національної спілки письменників України, головний редактор журналу «Всесвіт» Дмитро Дроздовський.


Світлана Костюк є автором десятків мелодійних пісень. Творча співпраця поєднує із багатьма митцями. Під час презентації  звучали пісні на слова пані Світлани у виконанні поета-бандуриста, артиста національної заслуженої капели бандуристів, лауреата фестивалю «Пісенний вернісаж» Ярослава Чорногуза.


Під час презентації звучали пісні у виконанні уродженки Ковельщини, бандуристки, співачки, артистки оркестру народної та популярної музики Національної радіокомпанії України, заслуженої артистки України Світлани Мирводи.


Працюючи у сучасній публічній бібліотеці Нововолинська я маю можливість однією з перших знайомитись з поетичним доробком Світлани Степанівни і тому з задоволенням прийняла пропозицію бути модератором презентації на поетичній сцені Книжкового арсеналу. Звичайно, формат презентації не дозволив достатньо ознайомити із творчістю автора, але я сподіваюся, що нам вдалося зацікавили відвідувачів фестивалю душевною лірикою Світлани Костюк, яка зазначає: «Відкривайте мене в моїх помішках сонцем цілованих, ніжних кутиках вуст до яких не торкнулись роки…».


З нетерпінням чекаємо презентації книги «Траєкторія самоспалення. Щоденникові записи у віршах» у центральній міській бібліотеці Нововолинської централізованої бібліотечної системи.
Оксана Кухарук, бібліограф ЦМБ, модератор презентації