21 квітня 2015

Письменник Андрій Курков у Нововолинську!


29 квітня о 14:00 у Нововолинській центральній міській бібліотеці (проспект Дружби, 17) письменник Андрій Курков презентує свою нову книгу «Дневник Майдана». Вона з’явилася у видавництві «Фоліо» до річниці трагічних подій, що відбувалися на головній площі країни з 18 по 20 лютого 2014 року.
Ця книга не має нічого спільного з детективом або бойовиком – це документ, представлений у вигляді особистого щоденника, який описує життя в Києві і в країні під час Євромайдану, під час окупації Криму і після цих подій. «Щоденник Майдану» був опублікований у багатьох країнах англійською, німецькою, французькою, японською та іншими мовами, але тільки для українського видання він доповнений репортажами про події, що відбуваються в Україні до початку листопада 2014 року, написаними для норвезької газети «Даг ог Тід».
Андрій Курков – письменник, журналіст, за сценаріями якого знято понад 20 фільмів, автор понад двох десятків творів, перекладених 34-ма мовами. Письменник нагороджений Орденом Почесного Легіону Франції, активно стежить за політичним життям нашої держави, зокрема, брав участь у конгресі «Україна–Росія: діалог», що відбувся 24–25 квітня 2014 року в Києві. Андрій Курков – найвідоміший на Заході письменник із України, чиї книжки потрапили в топ-десять європейських бестселерів.
Організовують презентацію книги мистецьке об’єднання «стендаЛь» спільно з поліграфічно-видавничим домом «Твердиня».
Вхід вільний.
Запрошуємо.