10 червня 2015

По книжкових стежках літа


         Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. По-різному  канікули проводять школярики, в тому числі і у бібліотеці. На сьогоднішній день тут є широкі можливості для того, щоб їх дозвілля проходило цікаво, приємно, змістовно: діти спілкуються з однолітками, відпочивають, розвиваються і звичайно читають. На ігрове шоу «Літо, сонечко, гра – не сумує дітвора» прийшли учні загонів «Патріот», «Капітошка» та майбутні першокласники ЗОШ №4 (вчителі Буйницька Т. В., Братчук Л. В., Чемерис О. І.)
         Бібліотекарі відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки підготували для своїх користувачів цікаві ігри. Діти відкривали для себе нові планети і заселяли їх жителями, показали свої знання, кмітливість, вміння, спритність, інтерактивність. Швидко та весело пролетів час. Перемогла дружба, гарний настрій та солодкі подарунки.
До послуг користувачів у відділі діють книжкові виставки: виставка-вікторина «Хто казки знає, той відгадає», виставка за читацьким формуляром «Пропоную своїм ровесникам», виставка-пропозиція «Вічне диво – ім’я якому книга». 
Відео про захід