04 червня 2015

Методичний день у бібліотеці

2 червня у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбувся методичний день з участю співробітників цієї установи та керівників структурних підрозділів ЦБС.
Завідувач міської бібліотеки для дітей Валентина Ярмолюк розповіла про рекомендації обласного семінару «Формування іміджу сучасної бібліотеки для дітей», що відбувся 27-28 травня на базі Волинської обласної бібліотеки для дітей та Старовижівської ЦБС.
Ділову гру «Інтернет-доступ як бібліотечна послуга» провели бібліотекар Оксана Микитюк та завідувач відділу обслуговування Ніна Єдинак.
Про надання адміністративних електронних послуг у бібліотеках, їх асортимент та втілення розповіли бібліограф Оксана Кухарук, завідувачі бібліотек-філій №1 та №3 Світлана Галушук та Лариса Боратинець (з матеріалів тренінгу 27 травня 2015 року у Волинській державній  обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки).
Бібліотекар Оксана Дубенчук поінформувала про участь у тренінгу в місті Одеса 27-29 травня 2015 року «Діалог у громаді. Шляхи реалізації випрацюваних ініціатив».
Тези виступу 28 травня 2015 року на LIV науковій історико-краєзнавчій конференції «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Бібліотеки – осередки культури, освіти, науки: шлях довжиною у 75 років»,  присвяченій 75-річчю від дня створення Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки, зачитала директор ЦБС Світлана Кухарук.
Учасники методичного дня проаналізували діяльності публічних бібліотек за 5 місяців 2015 року та намітили плани по організації літнього відпочинку дітей у бібліотеках.