04 червня 2015

Презентація книги Ярослава Гиця у Нововолинську

«НЕВЯНУЧИЙ ЦВІТ УКРАЇНИ» 
таку назву має книга Ярослава Гиця, 
яку 2 червня презентували 
у Нововолинській центральній міській бібліотеці.
Це четверта книга в доробку Ярослава Григоровича («Я сповіддю стелюся на папір» (2009), «Байки з натури» (2010), «Пісенна пектораль Прибужжя» (2011)).
Щира вдячність письменнику, професору, лауреату літературних премій Ігорю Павлюку за передмову до книги (чи, як пише наш земляк, «першочитацьке враження»). 
З виходом книги привітали автора редактор видання Валентина Петрощук, заступник директора ЗОШ с. Бужанка Світлана Василюк, депутат Іваничівської районної ради Сергій Сівер, депутат Волинської обласної ради Євгеній Недищук, друзі та всі ті, хто небайдужий до поетичного слова, хто знайомий з віршами пана Ярослава або тільки прилучається до його творчості. Щирі слова звучали з вуст дружини Лесі Антонівни та свата Петра Кубінського – настоятеля Свято-Михайлівського храму с. Бужанка.
Під час презентації пісні на слова Ярослава Григоровича виконували композитор, заслужений працівник культури України Олександр Каліщук та викладач Іваничівської дитячої музичної школи Інна Москаленко.
Книга «Нев’янучий цвіт України» Ярослава Гиця – це літопис душі автора, кардіограма його поетичного серця. Переконана, що кожен з нас, познайомившись із цією книгою, по-новому для себе відкриє душу і серце автора, які промовляють через поетичне слово.
Світлана Кухарук, директор ЦБС, ведуча презентації
Відеозвіт – незабаром.