20 квітня 2016

У бібліотеці закінчилися чергові навчання комп'ютерної грамотності

Один з пріоритетів Нововолинської центральної міської бібліотеки – створення нових можливостей, відкритого простору для спілкування, навчання та саморозвитку старшого покоління. З 2013 року у пункті вільного доступу до мережі Інтернет завдяки програмі «Бібліоміст» діють курси комп’ютерної грамотності для людей похилого віку. 20 квітня 2016 року завершилось чергове навчання  групи із 4 осіб.  Під час занять пенсіонери  познайомилися з основами роботи на комп’ютері, вивчили основні текстові редактори, отримали практичні навички  активного ділового та особистого листування, відправлення копій документів в будь-який куточок світу, безкоштовного зв`язку з друзями і родичами за кордоном.

Записатися на курси можна заздалегідь
за тел. 3 07 02
або завітати до бібліотеки за адресою                   проспект Дружби, 17
Запрошуємо усіх бажаючих!

P.S. З листопада 2013 року центральна міська бібліотека реалізовує проект програми «Бібліоміст» «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету ІV»
«Бібліоміст» – це проект Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), підтриманий Міністерством культури і туризму України, Українською бібліотечною асоціацією.