13 жовтня 2017

Свято козаків у бібліотеці

14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва. В переддень цих важливих для нашої країни дат у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки пройшов історичний спринт "Нумо, хлопці-запорожці".
Учасниками його були учні 4-Б класу ЗОШ № 2  з вчителькою Наталією Миколаївною Седлерук та учні 4-А класу  НВК "СЗШ №1-колегіум" з вчителькою Світланою Владиславівною Грабовською. Бібліотекар відділу Антоніна Костилева підготувала цікаві факти з історії козаччини та дев’ять випробовувань (як було колись порогів на Дніпрі). Діти з задоволенням приймали участь у конкурсах.
Завершився історичний спринт, але не закінчилося знайомство  з історією рідного краю, нашої країни. Ні в кого не залишилося сумніву, що учасники змагань продемонстрували свої вміння, таланти, силу і спритність, фізичну та моральну підготовку і є гідними нащадками козаків.        У відділі для школярів влаштовано викладку літератури «Козацтво – то світла сторінка, що наші діди написали шаблями».

Немає коментарів:

Дописати коментар