08 жовтня 2017

"День художника" провели у бібліотеці Нововолинська

Щорічно, у другу неділю жовтня, в Україні відзначають День художника. Вітаємо зі святом усіх митців, які своєю творчістю роблять світ кращим і досконалішим. 
У Нововолинській центральній міській бібліотеці 5 жовтня було проведено День художника «Мистецтво бачити красу», в рамках якого відбулося чимало цікавих заходів. Особливої творчої атмосфери cвяту надали арт-зустрічі, на які були запрошені учні 1 курсу (перукарі-модельєри) Нововолинського центру професійно-технічної  освіти.
Учні відкрили для себе два нових імені. 
Перше – Олена Рибак, майстриня мехенді, візажист, яка розповіла учням про види макіяжу, тренди та тенденції, про створення ідеального мейк-апу, також відкрила таємниці мехенді.
 Особливу цікавість та захоплення викликав майстер-клас з розпису хною. Олена Василівна нікому не відмовила в допомозі та сама малювала бажаючим. Учасники арт-зустрічі ще довго не відпускали майстриню.На аудиторію чекав ще один сюрприз арт-портрет Соні Вакулюк нововолинської молодої та талановитої фотохудожниці, викладачки модельної школи, співорганізатора студії 920. Соня щиро та відкрито розповіла про себе, про свій шлях до фотографії, цікаві історії з власного досвіду, про плюси та мінуси професії фотографа та продемонструвала свої власні фотороботи. Побажала усім вірити у свої власні сили та не зупинятися на досягнутому і впевнено іти до своєї мети.

Можу з впевненістю сказати, що після зустрічі у всіх залишилися позитивні емоції та ще багато питань без відповіді (на жаль, через брак часу).
Після арт-зустрічей відбулася інформаційно-просвітницька година «Волинські пастелі творчості», присвячена цьорічним митцям-ювілярам, в т.ч. нововолинцю, лауреату обласної мистецької премії імені Йова Кондзелевича, члену Національної спілки художників України Олександру Павловичу Вольському. 
Оксана Жабровець, бібліограф ЦМБ,
організатор Дня художника у бібліотеці

Немає коментарів:

Дописати коментар