25 жовтня 2017

У Нововолинській бібліотеці вшанували Арсена Річинського

З нагоди 125-ї річниці від дня народження Арсена Річинського у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбувся параграф духовний «Арсен Річинський – світлий розум, шляхетне серце». Вшанували пам'ять громадського, політичного і церковного діяча, композитора, краєзнавця та лікаря бібліотекарі, студенти НЕМКу з викладачем Ольгою Борисюк, науковий співробітник Володимир-Волинського історичного музею Богдан Янович, настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста Віталій Голян, співробітник Нововолинського народного історичного музею Ірина Ромашко.
 Ведучі заходу Ніна Єдинак та Оксана Дубенчук розповіли про непросту долю Арсена Річинського, познайомили з його працями, в яких був один напрямок – висвітлення релігійної і духовної культури.

Цікавими були виступи учасників, зокрема, Богдан Янович розповів про кохання в житті Арсена та вірність його дружини Ніни Річинської; Віталій Голян зауважив, що не дивлячись на те, що Арсен Васильович був різнобічно розвиненою людиною, досяг успіхів в різних напрямках, велику увагу приділяв духовності; Ірина Ромашко познайомила з експозицією сімї Річинських, яка  представлена у місцевому музеї.
 


Присутні мали можливість ознайомитися з 
викладкою літератури «Аристократ духу».

Немає коментарів:

Дописати коментар