29 жовтня 2017

Ветеранів Другої світової війни вшанували у Нововолинську

28 жовтня 2017 року виповнилося 73 роки, відколи Україна була звільнена від фашистських загарбників. У переддень цієї дати у Нововолинську вшанували пам'ять полеглих визволителів рідної землі, а також подякували ветеранам, котрі були свідками цих подій.
У центральній міській бібліотеці відбулася історична година «ТІЛЬКИ ПАМ'ЯТЬ НЕ СИВІЄ». Учасники заходу у скорботній хвилині мовчання схилили голови в пам’ять про загиблих в роки Другої Світової війни, за всіх замучених і убієнних героїв, котрі виборювали для нашої української землі краще майбутнє в різні часи, за тих, хто нині віддає своє життя на Сході держави, боронячи кордони та суверенність нашої багатостраждальної неньки-України.
Директор ЦБС Світлана Кухарук перегорнула сторінки основних подій битви за визволення України, яка тривала 680 діб: звільнення Луганщини, Харкова, Донбасу, Запоріжжя, Дніпропетровська, Києва, західних земель України. Переглянули відеосюжети про форсування Дніпра та Корсунь-Шевченківську операцію, яку називають «Другою Сталінградською», про Одеську операцію, 250-денну оборону Севастополя та визволення Криму.
З вітальним словом до ветеранів Другої світової війни звернулися керуюча справами виконавчого комітету Нововолинської міської ради Вікторія Магдисюк та голова міської організації ветеранів війни і праці  Леонід Парфентійович Дудар.
Битва за визволення України тривала довгих 22 місяці, завершилася перемогою, бо була битвою за Батьківщину, битвою за право на життя. І сьогодні, у ці нелегкі часи для України, твердо віримо, що так буде і цього разу, ми переможемо. Бо ми нащадки славного козацького роду та внуки переможців Другої світової війни, бо нам не потрібна чужа земля. Нам потрібен мир, щастя та здоров’я на многая літа. І пісня, яка через усю війну крокувала в бойовому солдатському строю, яка не піде у небуття, поки її знають і співають. Учасники хору «Ветеран» (керівник хору Василь Павлович Приступа) подарували учасникам заходу концертну програму. 


Немає коментарів:

Дописати коментар