13 листопада 2017

Україна - територія гідності та свободи

21 листопада в Україні відзначається День гідності та свободи.
Напередодні у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбулася патріотична година «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє». У заході прийняли участь учні 10 класу НВК «Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1» з вчителями Інною Костянець та Іриною Хомик, учасники місцевого і багатотисячного київського Євромайданів - депутат обласної ради Борис Федорович Бабійчук та поет Ярослав Григорович Гиць.
Співробітники бібліотеки Ніна Єдинак, Марина Тарасюк та Оксана Дубенчук розповіли про буремні листопадові дні боротьби українського народу проти злочинної влади, познайомили з книгами про Євромайдан, фотовиставками «Спасибі, люди, за майдан, за правду й паростки свободи» та «Нові часи народжують нових героїв», які діють у бібліотеці, продемонстрували відео та слайд-експозицію. 
Ніколи не залишиться байдужим до вогнів Євромайдану Борис Федорович, який, спілкуючись з старшокласниками, сказав, що майдан об’єднав націю, показав своє «Я», став початком змін, які і нині відбуваються в Україні, і що кожен з присутніх не повинен боятися відстоювати свої права.


Ярослав Григорович поділився спогадами про Євромайдан, продекламував свої вірші зі збірки «Майдан душі», побажав, щоб завжди молодь пам’ятала, якою ціною українці вибороли шанс збудувати вільну та багату європейську державу. 
В читальному залі влаштовано викладку літератури «Майдан у пам’яті людській».

Немає коментарів:

Дописати коментар