14 листопада 2017

Нововолинськ. Творчий вечір Івана Гентоша відбувся у бібліотеці

12 листопада, у недільний похмурий день, у Нововолинській центральній міській бібліотеці усім було сонячно від творчої зустрічі з «Джерелами поетичної душі» львівського поета, пародиста Івана Гентоша.

Розпочався захід зі спогадів гостя про нововолинянку, члена Національної спілки письменників України Світлану Костюк.
Іван Михайлович розповів про рідне місто Угнів, яке є найменшим містом України, про свій перший вірш-поему, про службу в армії та студентські роки, про роботу на Львівському заводі радіоелектронної медичної апаратури «РЕМА», про творчі плани.
Вірші зі збірок «Тривожні дзвони», «Понад усе!», «Страсті земні», «Палітра долі» читали бібліотекарі, та по-особливому вони сприймалися з вуст автора.

 Читав Іван Михайлович і нові поезії.
Поезія на сторінках книги може не викликати емоцій, та у пісні вона неодмінно оживає (запрошення до танцю яскравий приклад цього!). 
«Ваші вірші образні. Вони для сцени», зазначила режисер аматорського колективу театру «Авантюра» міського палацу культури Олена Марків і продекламувала «Просто подякуй за те, що ти є…».
Особливі емоції у глядачів викликали віршовані пародії автора, у творчому доробку якого три збірки «Перли поперли», «Чавунні канделябри», «200 пострілів на ПМ».
         «Гарна пародія може бути написана на гарний вірш», переконай Іван Гентош.Враженнями від зустрічі поділився Іван Михайлович на сторінці у Facebook: «Якщо чесно, мабуть вперше проходила моя творча зустріч із читачами у такому цікавому форматі… Особливо тепла і дружня атмосфера спілкування, гостинність господинь, море позитиву… Першу презентацію наступної збірки, як і домовились, проводимо у вас! Тримаймося і будьмо!».
         Ось так! Тримаймося і будьмо!

Немає коментарів:

Дописати коментар