01 жовтня 2018

Цікавитесь новинками літератури? Завітайте до бібліотеки!

Нещодавно закінчився 25 #форумвидавців2018
Книжкові полиці Нововолинської центральної міської бібліотеки поповнилися новими книгами з автографами авторів. 
Запрошуємо!
«Якщо послухати мудреців…». У цьому елегантному томику Мирославом Дочинцем дбайливо підібрано і укладено безцінні крихти практичної мудрості, такі необхідні кожному в цьому розхристаному світі. Досить простягти руку – і дістанеш слова-зернята, слова поради і розради на щодень.


Одного звичайнісінького дня у твоє життя можуть увірватися неймовірні пригоди. Саме так сталося з героями книги киянки Галини Ів «Поверни мене в Японію». Юна дівчина Ірина стає свідком пограбування банку, а студенту Роману, який катався на велосипеді, невідомо звідки під колеса падає молодий японець. Події того травневого дня тісно переплітаються й дивним чином приводять Іру до Японії…

 Правдивий роман Міли Іванцової про умови, в яких на світ з’являлися ті, кому сьогодні вже за тридцять, про реалії часу з порожніми полицями в період «безчасся», про становлення характерів, що формувалися в ті роки, про справжню дружбу, яка виникала між жінками в палатах пологових будинків і могла тривати все життя, про те, як складалися долі цих жінок і їхніх малюків багато років потому.

У романі Наталки Ліщинської «Не люди, люди, нелюди», як і личить жанру фентезі, на кону опиняється доля світів. Тут діють могутні герої: мара-смерть, яка обтинає людям ниточку життя; заморочник, який заповзявся знищити ненависну імперію; тридушний покруч — уособлення зла; пірат-щасливчик з незвичним хистом і багато інших. Усі вони націлені на перемогу, і поразки їх не зупинять. Однак лише у тих, кого підтримує ніжна сила кохання, начебто слабка, але насправді нездоланна, є шанс перемогти. Перемогти, заплативши жорстоко високу ціну.
У збірці «Львів. Пані. Панянки» міститься 10 оповідань різних авторок про епізоди з життя 10 жінок, які різним чином були пов’язані зі Львовом і Галичиною періоду ХІХ – першої половини ХХ століття. Це легкі для читання розповіді у жанрі історико-художньої публіцистики, які знайомлять читача з іменами талановитих, визначних, успішних жінок, у більшості випадків – українок: Геді Ламар, Соломією Крушельницькою, Марією Заньковецькою, Оленою Степанів, Катрею Рубчаковою, Ольгою Рошкевич, Стефанією і Климентиною Авдикович, Стефанією Яблонською, Іриною Яросевич (Андерс). 


Вікторії завжди здавалося, що її шлюб щасливий та безтурботний. Але одного разу вона переконалася у зраді чоловіка на власні очі. І якби не найкраща подружка Мар’яна, Віка ніколи б не наважилась на зміни, адже з чоловіком їх пов’язує син. Вікторія знаходить у собі сили жити далі, творить себе, закохується і мріє про нову родину, про ще одну дитину, донечку... Та життя жінки летить шкереберть, коли під час гінекологічного огляду в неї виявляють пухлину. Лікувати її береться гінеколог з бездоганною репутацією та жахливим характером... 
«Прилетіла ластівочка» – роман однієї з найуспішніших українських письменниць Ірен Роздобудько про життя, любов і трагічну загибель від рук більшовицького агента композитора Миколи Леонтовича, чия мелодія ось вже понад сто років лунає по всьому світі як різдвяна колядка “Кєрол оф зе Белз”. Але ж це наш український Щедрик!
Олеся рано стала сиротою. Листи — ось і все, що лишилося їй від мами. Дівчинка живе лише цими листами. Тільки вони і подруга Карина допомагають Олесі пережити труднощі: пияцтво батька, жорстокість мачухи, ненависть зведеного брата. Одного разу Олеся приїздить із Кариною до Сєвєродонецька і там зустрічає Ігоря. Два серця єднаються в танці кохання. Але настає буремний 2014 рік, Ігор йде добровольцем в АТО... Чи зустрінуться закохані знову? Доля наготувала їм випробування часом та відстанню. Та справжнє кохання здатне подолати все…
Запрошуємо відвідати бібліотеку!

Немає коментарів:

Дописати коментар