30 жовтня 2018

Італійських митців-ювілярів вшанували у бібліотеці


29 жовтня у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбулася інформаційна палітра «Італійські митці: сила долі». Про митців-ювілярів дізнавалися учні 9-Б класу ЗОШ №2. 
Учні уважно слухали розповіді співробітників бібліотеки Оксани Жабровець та Анастасії Лебідь про життєвий і творчий шлях живописця, архітектора Санті Рафаеля (535 років від дня народження), композитора, скрипаля, педагога, диригента, католицького священика Антоніо Лучіо Вівальді (340 років від дня народження), полум'яного гарібальдійця, історика і письменника Рафаелло Джованьйолі (180 років від дня народження).
Під час інформаційної палітри присутні мали можливість переглянути відео про одну з найкрасивіших країн світу  Італію, пригадати історію про легендарного Спартака (бл. 109-71 р. до н.е.) ̶ історичну особистість і літературного героя Рафаелло Джованьйолі, відповісти на питання вікторини про життєвий і творчий шлях Рафаеля Санті та прослухати знамениті «Пори року» Вівальді.
У підсумку усі погодилися, що хоча італійські митці жили в різні епохи, та творчість кожного із них і донині має широке загальноєвропейське значення.

Немає коментарів:

Дописати коментар