24 жовтня 2018

Макс Кідрук презентував у Нововолинську "ДЕ НЕМАЄ БОГА"

23 жовтня у Нововолинській центральній міській бібліотеці 
в рамках туру #101містоДНБ відбулася 
презентація книги Макса Кідрука «ДЕ НЕМАЄ БОГА».

Письменник розповів нововолинцям та гостям міста про головних героїв свого роману. Історії про них обрані не випадково. Кожна має свій підтекст та значення. 

Таємний папський кардинал, який летить до країни, де навіть формально не існує католицької церкви (його прототипом став бостонський архієпископ, кардинал Бернард Лоу); доведена до відчаю українка, що ігнорує дзвінки чоловіка і перевозить величезну суму грошей у нижній білизні; пілот-росіянин, який боїться літати після загибелі коханки в катастрофі рейсу MH17, збитого над Донбасом (реальна подія); найвідоміший політик Баварії на пікові кар’єри, який ненавидить свою роботу; хірург із Тель Авіва; гравець американської Національної футбольної ліги (улюблений персонаж Брендон Бартон), життя якого зламав невдалий розіграш. Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них  рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті. 
Роман – це не просто збірка з шести оповідань. Кожен герой так чи інакше пов'язаний з іншим. На одному зі слайдів Макс показує зв’язки героїв, які допоможуть тим, хто читатиме книжку, розібратися в деталях. «ДНБ» – це спроба збагнути, як ми діємо, коли зникає все, що тримає нас у рамках соціуму.
Наприкінці книги автор подає список пісень, які можна слухати під час читання. Головною у новій книзі є пісня «One more light» гурту «Linkin Park». Слова з приспіву «Who cares if one more light goes out? In a sky of a million stars» («Кого хвилює, якщо згасне ще один вогник у небі, де мільйон зірок?») Макс Кідрук взяв як епіграф. «Окей, це хвилює мене», каже він. 
Наступного року письменник відзначатиме десятиріччя своєї творчої діяльності. Автор анонсував дві нові книги: березень 2019 – збірка оповідань «Заради майбутнього» (сім були опубліковані раніше у різних виданнях, три нові) та роман «Доки світло не згасне назавжди», над яким автор працює зараз (осінь 2019 року). Розповів, що це буде інтерактивна книга з доповненою реальністю, для якої створять безкоштовний мобільний додаток. Таким чином Макс Кідрук хоче привабити молодшу аудиторію, яка звикла проводити весь вільний час за гаджетами і не дуже хоче читати книги.
Читайте новий роман Макса Кідрука, пишіть свої відгуки у соцмережах із хештегом #Де немає Бога.
Уривок з нової книги можна прочитати ТУТ,
а книгу  у бібліотеці!


P. S. Дякуємо ГО «Мистецьке об'єднання «Стендаль» 
за можливість бути серед #101містоДНБ

Немає коментарів:

Дописати коментар