30 жовтня 2018

"Римовані геци" Івана Гентоша презентували у Нововолинську

28 жовтня у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбулася презентація збірки пародій Івана Гентоша «Римовані геци». На зустріч прийшли поціновувачі творчості митця, адже це чудова нагода ближче познайомитися з сучасним письменником, придбати з автографом бажану книжку.

Спілкувалися про поетичні збірки «Тривожні дзвони», «Понад усе!»,  «Страсті земні», «Палітра долі» та нагороди за них, про участь у концертах для воїнів АТО (ООС), про поїздки на літературні форуми, фестивалі, толоки.Розмовляли про таке цікаве та багатогранне явище в літературі як пародія. Автор розповів про те, як народилася ідея написання літературних пародій у нього та про попередні збірки: «Перли поперли», «Чавунні канделябри», «200 пострілів на ПМ». 
У вересні в київському видавництві «Український пріоритет» вийшла друком  четверта збірка пародій «Римовані геци: пародії» і вперше була презентована на цьогорічному 25-му BookForum(і). У ній за алфавітом авторів (а їх у книзі 82) 138 віршів та пародій на них.
Автор розповів про вибір назви книги та віршів для пародій, співпрацю з редактором Володимиром Шовкошитним, спілкування з поетами, чиї твори потрапили під приціл пера поета-пародиста Івана Гентоша. Всі пародії базуються на любові до поезії і шані до поетів  живих людей. Вишуканий смак, тонке почуття гумору, висока повага до слова, елегантність висловлювань, вміння не висміяти, а усміхнутися разом із автором  ось що приваблює читача у пародіях Івана Гентоша.
Спілкуванням, фотосесією, автограф-сесією завершилася презентація у Нововолинську. Переконані, що враження від неї зігріватимуть душу до наступної творчої зустрічі!
Спілкування земляків (Іван Гентош - місто Угнів, отець Петро Кубінський - село Хлівчани, Сокальщина)
Французький письменник Віктор Гюго сказав: «Сміх – це сонце: воно проганяє зиму з людського обличчя». Тож, читайте пародії Івана Гентоша, смійтеся на здоров’я і нехай у вас зима асоціюється лише з порою року!

Немає коментарів:

Дописати коментар