22 жовтня 2018

У Нововолинську відбувся День професійного спілкування бібліотекарів

18 жовтня у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбувся 
День професійного спілкування бібліотечних співробітників 
централізованої бібліотечної системи «Бібліотекар – книга – читач».


Учасники ознайомилися з деякими теоретичними аспектами, що допоможуть зрозуміти сучасний український літературний процес, прослухали інформаційні огляди «Нові жанри: військова репортажистика, українська фронтова, окопна література або Сучасна війна у сучасній літературі: правда з перших уст», «Через цифровий формат до паперової книжки», «Сучасна українська література в просторі театрального мистецтва і кіно», інформаційну довідку «Премійована література. Якими нагородами вшановують письменників в Україні», консультацію «Популяризація нової української літератури у публічних бібліотеках». 


У роботі Дня прийняла участь культорганізатор міського палацу культури Олена Марків. Як керівник аматорського театру «Авантюра» розповіла про «Українську літературу в репертуарі сучасного театру» та творчу співпрацю з Сергієм Щученком та Олегом Миколайчуком-Низовцем.
Під час круглого столу «Читач в просторі бібліотеки» обговорили питання джерел поповнення фондів, реклами своїх послуг і книг, проектів і пріоритетів читання у різних категорій користувачів. 

Немає коментарів:

Дописати коментар