01 листопада 2018

Бібліотекарі Нововолинська вчилися мистецтву сторітелінгу

24-31 жовтня 2018 року проходив Всесвітній тиждень медіаграмотності під гаслом «Медійно та інформаційно грамотні міста».
31 жовтня співробітники Нововолинської центральної міської бібліотеки  Оксана Жабровець, Анастасія Лебідь та Іванна Кравчук відвідали майстер-клас «Сторітелінг: як об’єднаним територіальним громадам впевнено заявляти про себе», організований Асоціацією місцевого самоврядування Прибужжя у партнерстві з  Волинським центром розвитку місцевого самоврядування.
Про важливість представлення свої громад, міст та установ в мережі Інтернет наголосив у вітальному слові Андрій Бокоч, помічник народного депутата Ігоря Гузя.
Про «Сторітелінг як дієвий інструмент у арсеналі сучасного посадовця та громадського активіста» розповіла Валентина Степюк, виконавчий директор Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя.
         Надихаючим та мотивуючим був виступ Олени Кузьмич, радника з питань комунікацій у Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування. Олена швидко та легко розповіла про «Storytelling – мистецтво складання цікавої розповіді:  від назви, лідер-абзаца до суті та логічної побудови» та «Створення текстів за правилом перевернутої піраміди та з використанням правила наближення інтересів». Прослухавши теорію, виконували практичні завдання.

Дякуємо організаторам за змістовний та потрібний майстер-клас!

Немає коментарів:

Дописати коментар