02 листопада 2018

Аукціон бібліотечних ідей відбувся у Нововолинську

01 листопада 2018 року у центральній міській бібліотеці відбувся 
аукціон творчих ідей бібліотечних співробітників Нововолинської ЦБС «РЕСУРСИ І ПОСЛУГИ СУЧАСНОЇ БІБЛІОТЕКИ – ГРОМАДІ».
Директор ЦБС Світлана Кухарук, відкриваючи ділову гру, зазначила, що плануючи діяльність на наступний рік, кожна бібліотека повинна чітко відчувати та реагувати в своїй роботі на нові потреби суспільства, позиціонувати себе як центр громади, формувати образ відкритого закладу культури, що надає не лише інформаційні послуги, але й сприяє інтелектуальному, творчому розвитку особистості, організації змістовного дозвілля.

Співробітники публічних бібліотек презентували кращі авторські знахідки із досвіду роботи по підтримці книги та читання у місті та селищі Благодатне, наводили приклади співпраці у реалізації важливих бібліотечних проектів; «продавали» інноваційні за  формою, змістом, темою заходи з популяризації книги.

Наскільки ефективно вдасться реалізувати «куплені» ідеї – переформатувати зони обслуговування користувачів та існуючі клуби за інтересами, створити нові любительські об’єднання та медіамайстерні, відшукати гранти, які відкривають нові можливості у роботі бібліотек, запровадити проведення Днів іменинника, літературних перформенсів та кав’ярень та ін. –  побачимо вже у найближчий час.

Немає коментарів:

Дописати коментар