21 листопада 2018

Своїх синів пам'ятає Україна!

День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
«Цього дня 5 років тому українці вийшли з мирним протестом на майдан Незалежності в Києві, щоб відстояти свої цінності та свободу. Після того були важкі місяці протистоянь, жорстокі розгони та вбивства мирних громадян. Важкою ціною українці вистояли і перемогли! Світла пам’ять загиблим!» – написав у Facebook прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Напередодні цього свята 20 листопада у НВК «Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1-колегіум» було проведено урок Гідності «Своїх синів пам’ятає Україна» для учнів 8-9 класів. Бібліотекарі Нововолинської центральної міської бібліотеки Іванна Кравчук, Ганна Кондратюк та Анастасія Лебідь пригадали події, які відбувалися в країні і на Майдані Незалежності у 2004 і 2013 році, розширили знання учнів про революцію Гідності та Свободи, сприяли розумінню єдності і цілісності України, усвідомленню себе українцем.
Своїми спогадами з школярами поділилися місцеві активісти, учасники Майданів Микола Киричик та Любов Кравцова.


Немає коментарів:

Дописати коментар