31 березня 2019

Книги від Книжкозавра отримала Нововолинська бібліотека на Дружби,17


З 07 по 18 грудня 2017 року у Нововолинській центральній міській бібліотеці проходив літературно-ігровий практикум «Як приборкати Книжкозавра» в рамках акції «100.000 нових книжок дітям». Директор бібліотеки Світлана Кухарук розповіла про спільний проект Фундації Дарини Жолдак – благодійного фонду, який пропагує розвиток української мови, культури та мистецтва, Нової Пошти та видавництва «#книголав», яке хоче, щоб усі українці читали якісну літературу та стали справжніми #книголаверами.
Завідувач відділу обслуговування Оксана Жабровець пригадала учням тематику занять - простих і веселих вправ, які вчать мислити креативно: «Відкрий свою зірку», створення смішних та страшних оголошень «Продай жирафу», читання «Скоромовки на одній нозі», вирішення прикладів без чисел та ін. Провела з учасниками заходу аудіювання «Вірю – не вірю».
Минуло понад рік, і бібліотека отримала 27 нових україномовних книжок від найкращих українських видавництв та дарувальників «Фундації Дарини Жолдак», які учням 8-А та 8-Б класів ЗОШ №2 (одні з учасників практикуму 2017 року) презентувала бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Антоніна Костилева.
Своїми роздумами про книгу і читання поділилася журналіст, редактор відділу економіки газети «Волинь-Нова», депутат Волинської обласної ради Алла Лісова.
Дякуємо за нові книги!
Вправи ігрового практикуму продовжуємо використовувати у своїй роботі.

Немає коментарів:

Дописати коментар