26 березня 2019

Нововолинські діти люблять творчість Марини Павленко

На цікаве знайомство з Мариною Павленко «Просто викладаю те, що на душі» до відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки завітали учні 6-А класу з вчителем Степанією Матейчук (в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання). Бібліотекарі відділу Антоніна Костилева і Іванна Кравчук розповіли школярам  про життєвий і творчий шлях авторки. Діти переглянули буктрейлери на книги  письменниці, з задоволенням ділились враженням про прочитане, адже, готуючись до заходу, мали змогу взяти книги у бібліотеці і перечитати їх.
Авторка каже: «...сьогодні Справжній Читач – це, може, навіть цінніше, ніж Справжній Автор. Талановитих авторів багато, а талановитий читач – це все-таки в чомусь подвижництво. Тому низько вклоняюся перед людьми, які люблять і ВМІЮТЬ читати».
У нашій бібліотеці ви можете прочитати такі книги: «Домовичок з палітрою», «Домовичок повертається»«Миколчині історії»«Чи шкідливо ходити покрівлями гаражів»«Про П. Тичину, Н. Суровцеву, В. Симоненко, В. Стуса, І. Жиленко» і три книги з серії «Русалонька з 7-В ...».
Тож, читайте твори Марини Павленко!
І хоч автор відмовилася від скайп-спілкування, сподіваємось на її приїзд на Волинь і творчу зустріч у нашому місті. 

Немає коментарів:

Дописати коментар