28 березня 2019

Творчі зустрічі з Любов’ю Відутою відбулися у Нововолинську

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання у Нововолинськ завітала львівська поетеса та прозаїк Любов Відута – авторка понад 30 книжок, серед них переважна більшість – книги для дітей.
На своїй сторінці у Facebook автор написала: «Цього року вперше виїхала автобусом далеченько за межі міста у молоде містечко Нововолинськ. Йому всього 60-70 років. Одразу з автовокзалу потрапила в теплі обійми бібліотекарів міської і центральної міської бібліотек, які організували і були кураторами і провідниками на усіх міроприємствах, за що усім! щиро дякую. Особливий настрій створював безвідмовний пан Петро [чоловік співробітниці бібліотеки], який так гарно спрацював у тандемі з моєю доброю феєю Валентина Ярмолюк, яка провела зі мною увесь сьогоднішній день. Саме завдяки їм обом усюди встигла і все відбулося вчасно
Руку на пульсі дня невтомно тримала чарівна Світлана Кухарук, яка гостинно запросила мене у Нововолинськ.
Зустрічі у двох школах і двох бібліотеках, з них одна як теплі одкровення із бібліотекарями на останок дня. Були сльози очищення і сміх, щирі дитячі розпитування і чає- кавування. Була екскурсія по місту і щирі ясні дитячі очі. А ще чудові бібліотекарі, яким дякуююю!..
Дякую за запрошення, за чудових дітей, за особливий настрій і турботу. Дякую за зустріч із бібліотекарями. Нехай щасливі прогнози здійсняться!»
Фото з крайньої зустрічі у бібліотеці на Дружби, 17:
Дякуємо Любов Відута за приїзд, спілкування, позитивну енергетику! Нових Вам задумів, книг і творчих зустрічей

Немає коментарів:

Дописати коментар