15 грудня 2021

Жовта середа запрошує до читання у Нововолинській бібліотеці на Дружби, 17

         З 13 по 19 грудня 2021 р. в Україні проходить Національний тиждень читання під егідою Українського інституту книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України. Партнерами події є ВГО Українська бібліотечна асоціація й Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів.

Відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки приєднався до #Кольорове_читання #Жовта середа.

Жовтий колір – це дуже теплий і приємний відтінок, який приховує в собі радість, надію та щастя. Це – колір золота, застиглого сонця, як думали наші пращури.

Він часто символізує свободу, позбавлення від різноманітних обмежень та проблем.

Жовтий – це символ розуму, він допомагає сконцентруватися та віднайти правильне рішення навіть в найскладнішій ситуації. Він тісно пов'язаний з аналізом, спостереженнями, інформацією, пошуками істини. З іншого боку, жовтий є кольором протиріч. Адже в ньому прихована філософія та омани, ризик і хвороби, радість та жадібність, надія і зради. Але, все ж таки, це колір сонця, а значить, колір надії.

Запрошуємо ознайомитись з жовтими книгами у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської бібліотеки на Дружби, 17 і знайти свою захопливу книгу для читання.

                                                                        Бібліотекарка Антоніна Костилева

Немає коментарів:

Дописати коментар