07 грудня 2021

Вітання з Днем Збройних Сил України від Нововолинських школярів


    6 грудня Збройні Сили України відзначають 30-у річницю з дня створення.  Цей день присвячений всім українським військовослужбовцям, які служать або раніше служили в українській армії. Сьогодні відбувається справжнє відродження українського війська. Наша армія переозброюється, реформується і впроваджує нові стандарти. Саме на армію, згідно з Конституцією України, покладаються завдання з оборони країни, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності.

    До цього свята 03 грудня 2021 року у  Нововолинській центральній міській бібліотеці  відбулися голосні читання «Уклін всім, хто край свій боронить». Юні читачі: Лазарищак Назар (ліцей №1), Шолох Софія (ліцей №4), Вознюк Емма та Катиринець Вікторія (ліцей №2) вітали наших доблесних воїнів, які мужньо захищали і захищають рідну землю, хто несе військову службу в зоні бойових дій.

    Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка надають всім захисникам нашої держави сил у благородній справі служіння Батьківщині, встановлення миру та спокою на рідній землі.

                                                                                                 бібліотекар Оксана Калістратова       
Немає коментарів:

Дописати коментар