17 грудня 2021

Кольорове читання у Нововолинській бібліотеці на Дружби,17

     Відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки продовжує  #Кольорове_читання #Голуба п’ятниця.

Блакитний – колір неба, води і моря, у якого немає дна. Саме тому блакить заворожує і приковує увагу, особливо якщо відтінок дуже чистий і світлий. У шанувальників кольору блакиті в одязі відзначають багату уяву. Історично цей колір є символом високого походження, благородної «блакитної» крові. Його  люблять носити мандрівники. Він пригнічує апетит, позбавляє від головних болів, знижує кров'яний тиск, позбавляє від безсоння і печії.

Книга Галини Вдовиченко «36 і 6 котів-детективів», це третя книга відомої авторки про наших улюбленців. Отож, коти повертаються! І тепер у котів-танцюристів з’явився новий талант – до дряпопису. Їхні картини прикрасили стіни господаревої кав’ярні, але ненадовго... Стався злочин. Хто візьметься розслідувати дивне зникнення? Хто розкриє таємницю вісьмох липових дощечок? 36 і 6 котів-детективів беруться до справи…

Усім відомо, що у Великій Британії лівобічний рух, а довжину вимірюють у футах. І що в них є королева. Та чи бачили ви стометрових білих коней на зелених пагорбах і круків, яких годують тістечками із кров’ю? Брали участь у перегонах за сиром і гонитві зі сковорідками? Чули про дверцята до світу ельфів, покинуті монастирі й кам’яні кола, у яких час плине повільніше? Такої Великої Британії ви ще не знаєте!

Запрошуємо відвідати бібліотеку і вибрати книгу для читання.

                                                Бібліотекарка Костилева Антоніна

Немає коментарів:

Дописати коментар