10 грудня 2021

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA завершив кінопокази у Нововолинську

09 грудня 2021 року у Нововолинську завершився 18-й Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA показом фільму у Нововолинському центрі професійно-технічної освіти.

Модераторка заходу провідна бібліотекарка центральної міської бібліотеки Світлана Кухарук поділилася роздумами про те, як пандемія змінила кожного/кожну з нас, наше суспільство, країну та світ, і розповіла про цьогорічну тему фестивалю – «Повне одужання».

Учні групи 50 «Кравець-вишивальник» переглянули стрічку французького режисера Ісмаеля Жоффруа Шандуті «Пранкнули». Разом з експертами – фахівчинею із  соціальної роботи Нововолинського міського центру соціальних служб Зоряною Гайковською та головним юристом Нововолинського бюро правової допомоги Олесем Сапожником – ділилися враженнями від переглянутого та думками про те, як вберегтися від віртуального насильства.Вдячність керівникам Нововолинського міського центру соціальних служб, Нововолинського бюро правової допомоги, Нововолинського центру професійно-технічної освіти за співпрацю; особлива дяка організаторам кінопереглядів на Волині ВОГО «Волинський прес-клуб», зокрема – Богдані Стельмах.

Немає коментарів:

Дописати коментар