16 грудня 2021

Про роль державного виконавця говорили у Нововолинському ліцеї

   Указом Президента України № 569/2009 від 22 липня 2009 року  в Україні установлено ще одне професійне свято - День працівника державної виконавчої служби, яке відзначається щорічно 17 грудня.

 Роль державного виконавця складна, і разом з цим, відповідальна, оскільки потребує виняткового професіоналізму та надзвичайної відданості справі. Від компетентності, сумлінності та неупередженості державних виконавців залежить своєчасність і повнота виконання судових рішень, а відтак – забезпечення дотримання прав та свобод громадян.

 Напередодні цього свята бібліотекарка Нововолинської центральної міської книгозбірні Інна Кронберг провела правовий лікбез, в рамках школи правових знань «Право і Я», з учнями 9-А класу Нововолинського ліцею №4 імені Т. Г. Шевченка  під назвою «Роль державного виконавця в суспільстві».

  Бібліотекар розповіла учням про роботу державних і приватних виконавців, про риси характеру, якими наділена людина, яка свідомо захотіла працювати у виконавчій службі, також учні переглянули відеоматеріали.


PS: Щиро дякуємо дирекції ліцею № 4, а також класоводу Людмилі Степанівні Власюк.

Бібліотекарка Інна Кронберг

Немає коментарів:

Дописати коментар