21 березня 2018

Тиждень дитячого читання стартував у головній бібліотеці Нововолинська

Сьогодні 21 березня, календарна весна. І хоч на вулиці лежить сніг і холодно, у Нововолинській центральній міській бібліотеці було тепло, затишно і весело. Літературно-музичним святом «Це знають дорослі, знають це діти: книжкова країна найкраща у світі» розпочався у головній бібліотеці міста Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Школярі 2-А і 5-Б класів ЗОШ №2 переглянули слайд-презентації «Цікаві факти про книгу» та «Пам’ятниками, які людство поставило літературним героям», читали вірші, відповідали на запитання вікторини. Гостем свята був заслужений працівник культури України, самодіяльний композитор, поет, почесний громадянин нашого міста Олександр Каліщук. Цікавим та емоційно насиченим було спілкування з Олександром Пилиповичем. А іще він написав і заспівав пісню про бібліотеку.
В цей день завітали до нас і найменші читачі, діти підготовчої групи дошкільного навчального закладу «Кобзарик» разом з вихователями. Бібліотекарі відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів ознайомили маленьких користувачів з книгозбірнею, цікавими книгами, журналами. З задоволенням діти спілкувалися із Олександром Пилиповичем Каліщуком, який читав їм свої вірші, співав пісні.  Щиро вдячні директорові ЗОШ №2 Аллі Кобиш та завідувачці ДНЗ №7 «Кобзарик» Ніні Свириденко за співпрацю, а постійній читачці, екс-бібліотекарці, а нині, приватному підприємцеві Лідії Лукашук – за чудове оформлення залу.
Особлива подяка «нововолинському соловейку» Олександру Каліщуку за відданість музиці та книзі! З днем поезії Вас, Маестро!

Немає коментарів:

Дописати коментар