17 березня 2018

Нововолинським дітям презентували "Під мурами твердині" Миколи Мартинюка


15 березня у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки відбулася презентація книги Миколи Мартинюка «Під мурами твердині», яка є першим твором трилогії «Мій суддя – Бог» і увійшла до «довгого списку» премії «Дитяча Книга року ВВС-2013». Учні 8-В класу НВК «НСШ №1-колегіум» дізнались від автора про історію написання повісті, про майстерне оформлення книги. 
Микола Іванович з задоволенням розповідав про цікаві ілюстрації в книзі, які не просто привертають увагу, а наче ведуть у минуле.

У цій книзі дуже гарна та мелодійна мова і, разом з тим, цікава і незвична для пересічного читача. Тут має місце кохання і зрада, щирість і підступність, біль і спокута, радість і розчарування. Кожна собистість є гармонійною, розвивається й фізично, й розумово.
Це глибока і психологічно складна повість, і хоч читати її як просто історико-пригодницьку неможливо, вона по-своєму цікава. Книга рекомендована для учнів, але смакуватиме вона  для читання й дорослим.

Немає коментарів:

Дописати коментар