27 березня 2018

Про етику людських відносин розмовляли на тренінгу у бібліотеці

Совість, доброта, честь, гідність, справедливість, вірність, обов’язок і відповідальність це моральні поняття і цінності, які завжди виражали постійне прагнення людства до духовного розвитку, відкривали перспективи досягнення досконалості людиною і надавали її життю гідності та сенсу. Чому повага, почуття віри, надії на власні сили, звичайне людське тепло дедалі більше останнім часом стають чи не найбільшим дефіцитом? 
Саме відповідь на такі запитання старались віднайти учні 8-А класу ЗОШ №4 імені Т. Г. Шевченка з вчителями Іриною Ващук та Людмилою Занічковською на тренінгу «Етика людських відносин» спільно з працівниками відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки та психологами Наталією Гавронською та Оленою Качурок з Волинського обласного благодійного фонду «Карітас-Волинь».
Бібліотекарі відділу ознайомили школярів з викладкою літератури «Друг ти собі чи не друг». Побажали дітям бути дружелюбними, поважати інших, вірити в доброту, дружбу, щирість і щедрість, вміти знаходити вихід з будь-якої ситуації і залишатись завжди Людиною.Немає коментарів:

Дописати коментар