22 лютого 2019

У Нововолинській бібліотеці вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні Сергія Байдовського

У 2013-2014 роках в Україні відбулась безпрецедентна подія – народ повстав проти свавілля корумпованої влади. 18, 19, 20 лютого… Понад сотня людей  лише за офіційними даними  загинули під час протистоянь у центрі столиці. Ці три дні стали днями жалоби по всій Україні.  
21 лютого у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбувся погляд в історію «І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України», присвячений Герою Небесної Сотні Сергію Байдовському, нововолинцю, що загинув 20 лютого на Майдані у Києві. Ведучі заходу Ганна Кондратюк та Оксана Жабровець пригадали біографію Героя. 
Спогадами про ті буремні для української держави дні поділився депутат Волинської обласної ради Борис Бабійчук. 
Прозвучали вірші місцевих поетів Світлани Костюк (авторське читання у відеозаписі) та Анатолія Поліщука (у виконанні бібліотекаря Оксани Бондар).
Авторка портрета Сергія Байдовського, художниця Віра Здрок, поділилась власними спогадами про нього.
Серед учасників заходу  старшокласники ЗОШ №6, у якій навчався Сергій, та вчитель Світлана Александрович, яка наголосила, що світлий образ Сергія Байдовського є прикладом для молодого покоління.
Мама, Марія Євгеніївна, кількома годинами раніше повернулася з Києва. А зранку 20 лютого близько 9-ї години була на тому місці, де обірвалося життя її 23-річного Сергійка. Землякам подякувала за те, що не забувають про її сина та вшановують його пам’ять.
Наприкінці заходу відбулася спільна молитва. 
Минуло 5 років, як Сергій Байдовський серед Небесних Ангелів!
Усі ці 5 років Україна у вогні і стражданні. Знову гинуть на злеті молоді і сильні, вірні сини України… Але допоки будуть такі Герої на нашій землі, як Сергій Байдовський, Україна житиме! 

На заході побувала знімальна група СТН:

Немає коментарів:

Дописати коментар