21 лютого 2019

Дню рідної мови присвятили годину загадок у Нововолинській центральній міській бібліотеці

Серед розмаїття фольклорних творів справжніми перлинами виблискують загадки — коротенькі, дотепні описи предметів, подій, явищ, які потрібно впізнати та відгадати. Саме слово «загадка» походить від слова «гадати».
       Загадки складалися народом для розваги, разом із тим вони тренували розум, розвивали спостережливість, кмітливість і творчу уяву. В їх основі лежить опис зовнішнього вигляду предмета чи його дії, порівняння з іншим, схожим предметом.
У Нововолинській центральній міській бібліотеці в рамках клубу «Пізнайки» було проведено годину загадок «Якщо мудрий  відгадай», на яку завітали учні 3-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступеня № 4 ім. Т. Г. Шевченка. Бібліотекарі Іванна Кравчук та Оксана Бондар ознайомили діток з історією виникнення цього жанру, а також провели гру, де третьокласники активно брали участь, відгадуючи загадки.


Не випадково годину загадок провели співробітники бібліотеки 21 лютого, адже це Міжнародний день рідної мови. Наша мова красива і багата на загадки, які розвивають у дітей кмітливість, уміння зіставляти, в звичайному бачити прекрасне, привабливе, гарне і таємниче. 

Немає коментарів:

Дописати коментар