17 листопада 2022

Скарбниця історій про дружбу в Нововолинському ліцеї №1

       Справжню дружбу не можна ні виміряти, ні оцінити. Вона немає ціни, як картини пензля великих майстрів минулого. Дружба не може бути міцною, якщо в ній немає місця чесності, взаємоповазі, принциповості. Друг завжди допоможе в біді, захистить, підтримає, але він же перший скаже прямо про недоліки, запропонує їх виправити. Якщо людина віддана своїм друзям, вона може пожертвувати заради них навіть найдорожчим.

З дитинства ми чуємо, що друзі пізнаються в біді. Це так, але не завжди. Просто у важкі хвилини допомога друга - відчутніша. Але й у щасті потрібні людині вірні товариші. Справжній друг не позаздрить тобі, він буде щасливий твоїм здобуткам. Радість, з якою ти поділишся з другом, не зменшиться, а збільшиться вдвічі.

        «В житті усім потрібна дружба» - під такою назвою 15  листопада проведено скарбницю історій у 6-А класі ліцею №1. Бібліотекарка відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки Антоніна Костилева знайомила учнів з книгами про дружбу, які є у книгозбірні. Діти створювали «Конституцію дружби», писали «Абетку дружби», перетворювали звичайні вислови на прислів’я та приказки, ділились своїми думками про дружність класу.

Будьте дружніми й поважайте одне одного. Чекаємо вас у бібліотеці!

                                                                 Бібліотекарка Костилева Антоніна

Немає коментарів:

Дописати коментар